My Next Home

Login

Almdorf Kreischberg West

2de fase van 11 vrijstaande chalets met mooi uitzicht en zeer ruime grondstukken!

Geen verhuurverplichting en permanente bewoning toegestaan!

 

Almdorf Kreischberg West II is een nieuwe ontwikkeling van de ontwikkelaar Alpen-Real GmbH. Deze ontwikkelaar is al meer dan 20 jaar specialist in de ontwikkeling en bouw van klassieke houten en traditionele chalets en heeft al meer dan 300 huizen in diverse projecten gerealiseerd.

Op het drielandenpunt; Salzburgerland, Kärnten en Steiermark is bij het pittoreske dorpje Stadl aan de Mur in 2007 - 2008 een kleinschalig chaletdorp gebouwd met 40 vrijstaande chalets. De 2de fase is een uitbreiding op het gerealiseerde chaletpark en bestaat uit 11 zeer ruime grondstukken van gemiddeld 850 m2. Het concept is eenvoudig: u selecteert uw kavel waarna u de keuze heeft om hier een chalet op te laten bouwen met een woonoppervlakte van 70, 100 of 115 m2 met meerdere slaapkamers en badkamers. Alle luxe voorzieningen die u maar wenst zoals een open haard, sauna, overdekte terras, serre etc. zijn mogelijk. U kunt dus het chalet geheel naar uw eigen wensen laten bouwen.

De woningen worden gebouwd volgens de beproefde houtskeletbouw waarbij milieutechnische (Baubiologisch) principes worden gehanteerd. De fundering en pijlers bestaan uit gewapend beton. Uiteraard worden bij de bouw uitsluitend hoogwaardige materialen gebruikt voor een kwalitatief hoogstaand afwerkingniveau.

 

Om een indruk te krijgen van onze chalets kunt u via de onderstaande link een korte impressie bekijken: http://www.youtube.com/watch?v=KNESgSyzYC4&layer_token=a30fddcefd4b02fc

Almdorf Kreischberg West

Almdorf Kreischberg West

akw june 2008

akw june 2008

akw june 2008

akw june 2008

AKW Phase II

AKW Phase II

AKW Phase II

AKW Phase II

Kreischberg Chalets

Binnenkort in de verkoop. In het pittoreske en gezellige wintersportdorpje St. Lorenzen wordt aan de voet van de Kreischberg, het grootste skigebied van deze omgeving, ons nieuwe project ontwikkeld. Direct aan de piste en bij het dalstation van de gondel worden ca. 60 vrijstaande chalets en vakantievilla's gebouwd. De prijzen inclusief grond variëren van EUR 170.000 voor een 3 kamerchalet tot EUR 375.000 voor een luxe vakantievilla.

Er zijn wekelijks bezichtigingen. Voor meer informatie of een oriënterend gesprek bel Maarten van der Werff op 06 - 539 408 65 of email aan: maarten@mynexthome.nl


Goedkope hypotheek in Oostenrijk

Variabel 3,3% - 3,5%
Stand januari 2012


Beurskalender

Immo International
Expo - Houten
28 en 29 januari 2012

Buying Properties Abroad - Fairmedia
Kistamässan - Stockholm - Sweden
4th – 5th february 2012

Vakantie Makelaar
Tweede woning informatiedagen
Verkoopcentrum VM - Uithoorn
11 en 12 februari 2012

Second Place
Flanders Expo - Gent
16 t/m 18 maart 2012

Second Home International
Jaarbeurs - Utrecht
23 t/m 25 maart 2012

Voor aanvullende informatie of gratis toegangskaarten kunt u een email sturen aan: patricia@mynexthome.nl

NextHome B.V. Luzernestraat 19a 2153 GM Nieuw Vennep
T. +31 252 688 030 F. +31 252 680 140 E. info@mynexthome.nl