My Next Home

Login

Alpenchalets Klippitz

Vrijstaande chalets aan de skipiste!

Geen verhuurverplichting en permanente bewoning toegestaan!

 

Op 1.600 meter hoogte wordt aan de piste van het skigebied Klippitztörl het project Alpenchalets Klippitz gerealiseerd. Diverse types chalets met een eersterangs uitzicht op het omringende hooggebergte. Woonoppervlakte van 70-150 m2 met 2 - 4 slaapkamers en naar keuze, sauna en eigen wellness met originele Jacuzzi. Prijzen v.a. EUR 144.804. Alle op percelen vanaf ca. 300 m2 eigen grond.

 

Alpenchalets Klippitz wordt gebouwd door de Oostenrijkse maatschappij Almdorf Bauträger. Deze ontwikkelaar is al meer dan 20 jaar specialist in de ontwikkeling en bouw van klassieke houten en traditionele chalets en heeft al meer dan 300 huizen in diverse projecten gerealiseerd.

 

De bouwlocatie ligt zeer zonnig en direct aan de skipiste van Klippitztörl op een hoogte van 1.600 m en is goed bereikbaar vanaf de doorgaande weg. Tussen de grindwegen op het park en op de individuele percelen zijn grasweiden voorzien. De chalets worden aangesloten op de riolering en hebben elektriciteit- en wateraansluiting.

 

De woningen worden gebouwd volgens de beproefde houtskeletbouw waarbij milieutechnische (Baubiologisch) principes worden gehanteerd. De fundering en pijlers bestaan uit gewapend beton. Uiteraard worden bij de bouw uitsluitend hoogwaardige materialen gebruikt voor een kwalitatief hoogstaand afwerkingniveau.

 

Belvilla commercial Chalet Klippitzturm via ons TouTube kanaal: http://www.youtube.com/watch?v=e_PDW7-dpkM

 

ack modelhouse aug 2008

ack modelhouse aug 2008

ack modelhouse june 2008

ack modelhouse june 2008

Alpenchalets Klippitz

Alpenchalets Klippitz

Alpenchalets Klippitz

Alpenchalets Klippitz

Alpenchalets Klippitz turmchalet

Alpenchalets Klippitz turmchalet

Alpenchalets Klippitz turmchalet

Alpenchalets Klippitz turmchalet

Eerste ECO lodges opgeleverd in KREISCHBERG CHALETS - Oostenrijk

Nieuw project met 60 vrijstaande chalets aan de voet van de skilift van het Kreischberg skigebied. Prijzen vanaf EUR 195.000. Bekijk hier de video van het skistation en de chalets.

Voor meer informatie over het project kunt u hier kijken of contact opnemen met Maarten van der Werff op het nummer 0031 (0)6 – 539 408 65 of email maarten@mynexthome.nl.


Goedkope hypotheek in Oostenrijk

Variabel 2,5%
Stand januari 2013


Beurskalender

Second Home International
Brussel (BE)
27 t/m 29 september 2013

Second Home International
Utrecht (NL)
4 t/m 6 oktober 2013

Voor aanvullende informatie of gratis toegangskaarten kunt u een email sturen aan: patricia@mynexthome.nl

NextHome B.V. Luzernestraat 19a 2153 GM Nieuw Vennep
T. +31 252 688 030 F. +31 252 680 140 E. info@mynexthome.nl